Миляцька територіальна громада

УВАГА!

Дата: 04.03.2022 09:13

Пункти збору гуманітарної допомоги військовим працюють щодня на території нашої громади в кожному селі??

Кожен може долучитися до збору необхідних речей:

продуктів харчування, засобів особистої гігієни, медичних препаратів, сигарет, сірників, запальничок, теплого одягу темних кольорів (бажано зелених), а також футболок (будь-якого кольору, кофт на флісі) ременів, шкарпеток, устілок, перчаток, дитячого одягу, подушки, матраси, ковдри тощо.

Кошти перераховувати можна на офіційний рахунок ЗСУ національного банку України.

Наша сила в єдності! ????????

Разом до перемоги! ????????