Громада

Увага! Пропагандистська машина РФ готує чергову маніпуляцію.

Дата: 04.03.2022 10:35

Центр протидії дезінформації при РНБО України нагадує про підготовку Росією дезінформаційної кампанії. Для цього окупанти використовують полоненого льотчика.

????Як передає Командування Повітряних Сил ЗСУ, під тиском і загрозою розправи, льотчик дає інтерв’ю про націоналістів, ЄС та НАТО, куди Україні не слід іти, а слід дружити з «братнім» народом.

??Російська пропагандистська машина застосовує брутальну тактику 2014-го року, коли через катування окупанти змушували полонених говорити те, що потрібно російському телебаченню.

НЕ ВІРТЕ!

Льотчик – НАШ! Слова – НІ!

????Командування Повітряних Сил ЗС України не має жодних сумнівів в патріотизмі та мужності молодого пілота, який за кілька днів успішно виконав не одне бойове завдання, захищаючи країну від російських окупантів!

Зробимо все можливе, аби повернути хлопця додому!

#tsn