Громада

Національний банк відкрив спецрахунок для збору коштів на потреби армії (оновлено).

Дата: 04.03.2022 10:46

Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Таке рішення ухвалене у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, збройною агресією РФ та небезпекою для державної незалежності України, її територіальної цілісності.
Про відкриття спецрахунку повідомив Голова Національного банку України Кирило Шевченко  у своєму відеозверненні  зранку 24 лютого.

Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708
Рахунок – мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – у іноземній валюті (доларах США, євро, британських фунтах, швейцарських франках, австралійських, канадських доларах, юані Женьміньбі та єнах), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті..
Підтримуємо Українську Армію!

ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ КОШТІВ ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ