Рівненська область, Сарненський район

Друзі, світломаскування більше не потрібне!

Дата: 05.03.2022 20:09

??Військові відпрацювали усі маневри, які були необхідні. Тому на сьогодні доцільності вимикати світло на вулицях населених пунктів та у вікнах людей в комендантську годину – немає.

Тим більше освітлення на дорогах - це безпека для гуманітарних вантажів. Координаційний штаб Рівненської обласної військової адміністрації в цілодобовому режимі продовжує роботу з прийому, відсортовування, актуалізації вантажу для областей, які найбільше потерпають від агресора. Тому світло - це необхідність, яка перевищує попередній ризик.

Крім того, освітлені вулиці полегшують патрулювання вулиць, охорону соціально-важливих об’єктів, виявлення підозрілих осіб.

??Вкотре наголошую??Після консультацій із військовими було прийнято рішення скасувати режим світломаскування в межах Рівненської області.

@Віталій Коваль