Громада

Місяць незламності!

Дата: 24.03.2022 12:28

Минув рівно місяць, як український народ героїчно захищає свою землю від російських окупантів.

Верховна Рада України опублікувала звернення з цієї нагоди.

"2022 рік. 24 лютого. 04:00. Зазвичай в цей час ми спимо. Але ми прокинулися. Прокинулися від свисту ракет, гуркоту вибухів та пекла пожеж у наших домівках.

Прокинулися, аби із жахом і болем дізнатися, що в наші домівки прийшла війна, яку розпочала російська федерація, – віроломно, підступно, жорстоко.
Прокинулися, бо зрозуміли, що маємо боротися за своє життя.

2022 рік. 24 березня. 04:00. Зазвичай з цей час ми не лягаємо спати. Через звуки повітряної тривоги. Через авіаційні та артилерійські удари по наших будинках. Через вбивче сяяння фосфорних бомб. Через обстріли гуманітарних коридорів. Біль залишився – біль за сотнями вбитих і закатованих. Але жаху більше нема. Бо ми прокинулися. Ми сильні. Ми – поборемо", – йдеться в дописі.

Ми не забудемо! Ми переможемо! Бог з нами! Все буде Україна!