A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миляцька територіальна громада
Україна

Не дозволили покупцю розрахуватись за товар чи послугу карткою? З 17 березня 2022 року за такі дії отримаєте штраф

Дата: 24.03.2022 14:46
Кількість переглядів: 188

 

Законом України від 15.03.2022 №2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Податківцям надано право складати протоколи про адміністративні правопорушення, вчинені за ст.163-15 КУпАП.

Відповідно до ст.163-15 КУпАП за:

порушення порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги),

у тому числі перевищення граничних сум розрахунків готівкою,

недотримання установлених законодавством вимог щодо забезпечення можливості розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів 

– може бути накладено штраф на фізичну особу-підприємця, посадових осіб юридичної особи від 1 700 грн. до 3 400 грн.

Якщо такі дії вчинить особа, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке ж порушення, - штрафу становитиме вже від 8 500 до 17 000 грн.

#БПД #ПравоваДопомога #Legalaid #консультаціяБПД #СарненськийМЦ

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних