Миляцька територіальна громада

Вічна шана і пам'ять захиснику України! Герої не вмирають!

Дата: 25.03.2022 11:16

Україна втратила ще одного сина, патріота, героя, який захищав її вже неодноразово. Героя з нашої громади, з Миляч.

23 березня, близько 20?? відбувся обстріл позицій з озброєння БМП з російсько-окупаційних військ, де ніс службу наш односельчанин, мужній та сильний воїн, герой України - Охмак Валерій Степанович.

Внаслідок обстрілу, Охмак В.С. загинув на місці, отримавши рани несумісні з життям.

Він віддав своє життя в бою за Україну та її волю, за свою родину і за кожного з нас. Співчуття рідним загиблого захисника України.

Це велика втрата для кожного, біль від якої неможливо заглушити.

Найкращі з кращих падають від куль, грудьми своїми землю прикривають...

Вічна шана і пам'ять захиснику України! Герої не вмирають!