Шановні жителі громади!

Дата: 05.04.2022 09:17

На звернення адвокатського об'єднання "Кобра",

на базі якого функціонує Волонтерський штаб "Мама+дитина" (м.Рівне), який забезпечує надання допомоги переселенцям зі східних та центральних районів України, а також в інші регіони за необхідності, звертаємось до громадан нашої громади з проханням - допомогти із забезпеченням дітей та мам з немовлятами предметами першої необхідності, які вказані в додатку нижче (медикаментами, засобами гігієни, продуктами харчування).

Додаток: лист АО "Кобра".

Речі доставляти у пункти збору гуманітарної допомоги вашого села.

Звертатись за телефоном - 096 12 78 984.