Як подати заяву на порталі Дія.

Дата: 26.04.2022 09:37

Подати заяву про пошкоджене майно тепер можна і на порталі Дія

Відтепер власники житлових будинків, квартир та інших житлових приміщень можуть подати заяву про знищення або пошкодження домівки внаслідок воєнних дій і на порталі Дія.

Також послугою можуть скористатися працівники Центрів надання адміністративних послуг та нотаріуси. Вони допоможуть подати заяви українцям, які не можуть це зробити самостійно.

-  Авторизуйтеся на порталі за посиланням - https://diia.gov.ua/services/poshkodzhene-majno

-  Заповніть форму

-  Перевірте інформацію та відправте повідомлення

Очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом.

Зверніть увагу! Якщо ви вже подали заяву про пошкоджене майно в застосунку Дія, на порталі вдруге це робити вже не потрібно.

Держава зробить усе можливе, щоб після перемоги відбудувати домівку кожного громадянина.

Послуга реалізовується Мінцифрою за підтримки проєкту USAID Ukraine - USAID Україна /UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та Офіс ефективного регулювання BRDO.