Рівненська область, Сарненський район

З Днем медичної сестри!

Дата: 12.05.2022 12:12

Шановні медичні сестри!

З нагоди вашого професійного свята - Всесвітнього Дня медичної сестри, прийміть вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, врятовані життя та повернуте здоров’я.

Медична сестра — це не тільки професія, а й покликання. Щоб завоювати довіру і любов пацієнта, необхідно мати чуйне серце, добрі руки та велике терпіння.

Саме Ви опиняєтесь поряд, коли людей спіткає біда, полегшуєте страждання, допомагаєте здолати хвороби та вселяєте надію на зцілення.

Дякуємо Вам за Вашу професійну щоденну роботу! Професія медичної сестри складна та відповідальна, адже у ваших руках – людські життя. Ваша відданість та професіоналізм дають людям надію, повертають віру у власні сили та впевненість у майбутньому.

Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, поваги від земляків, а також сил і терпіння у Вашій праці.

Нехай добро, милосердя, любов і піклування, яке Ви даруєте людям, повертається до Вас сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів.

Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією і кожна мить життя радує своєю неповторністю.

Зі святом!