Рівненська область, Сарненський район

До відома населення громади!!!!

Дата: 09.06.2022 09:34

Про запровадження додаткових

тимчасових режимних обмежень

в межах контрольованих прикордонних

районів Рівненської області

У зв`язку з військовою агресією рф проти України, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану», від 18.04.2022 №259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» на виконання листа Сарненської військової адміністрації від 25.05.2022 №01/08/23-403/22 про інформування та вжиття заходів щодо запровадження додаткових тимчасових режимних обмежень відповідно до наказу 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців державної прикордонної служби України від 13.05.2022 №46-ОД, Миляцька сільська рада інформує про запровадження до закінчення воєнного стану в межах Сарненського та Вараського контрольованих прикордонних районів Рівненської області додаткових тимчасових режимних обмежень, які будуть діяти на території Миляцької сільської ради.

Також повідомляєм про існуючу адміністративну відповідальність, передбачену статтею 222-1 КУпАП, за порушення прикордонного режиму.

Додаток:

• наказ 9 прикордонного загону імені Січових стрільців державної прикордонної служби України від 13.05.2022 №46-ОД «Про запровадження додаткових тимчасових режимних обмежень»;

Виконавчий комітет.