Миляцька територіальна громада

Головне управління ДСНС у Рівненській області застерігає.

Дата: 09.06.2022 10:17

Вода не пробачає помилок!

З початку року, на водних об’єктах Рівненщини загинуло 5 людей.

Тож нагадуємо елементарні правила поводження на воді, які можуть врятувати життя:

-відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;

-ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

-не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;

-не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

-не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;

-не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас;

-температура води повинна бути не нижче +17 °С;

-плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин;

-слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру.

Посилання на відео