#МОЗ запрошує випускників загальноосвітніх шкіл та коледжів вступати до українських державних медичних університетів.

Дата: 15.06.2022 08:48

Що ми пропонуємо?

-До сфери управління МОЗ належать 15 університетів та 2 академії. Ознайомитись з детальною інформацією можна на офіційних ресурсах цих закладів освіти у рубриці «Вступна кампанія 2022».

Список закладів за посиланням? https://moz.gov.ua/uploads/7/37360-perelik_zvo.doc
-Можна обрати з 9 спеціальностей: «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія», «Медсестринство», «Медична психологія», «Технології медичної діагностики та лікування», «Фізична терапія, ерготерапія», «Фармація, промислова фармація», «Громадське здоров’я».

-У цьому році порядок прийому абітурієнтів на навчання на медичні спеціальності значно спрощено, а прохідні бали — зменшено.
Так, цьогоріч скасовано підвищені вимоги до мінімального значення кількості балів зі вступних випробувань – 150 балів на спеціальності «Медицина», «Педіатрія» та 130 балів – на спеціальність «Фармація, промислова фармація».
Крім того, у правилах прийому кожен університет самостійно визначатиме мінімальне значення кількості балів зі вступних випробувань, але не нижче 100 балів.
МОЗ закликає майбутніх абітурієнтів вступати до медичних закладів та пов’язувати своє життя з професією лікаря.