Рівненська область, Сарненський район

Шановні працівники Національної поліції!

Дата: 04.07.2022 16:58

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем Національної поліції України.

7 років тому в Україні народилася нова поліція, а українці отримали надійних захисників закону і порядку.
Це справжня поліція європейського типу, сервісна служба для людей. Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними.
Після повномасштабного вторгнення московських орд, ми по-новому оцінили нашу нову українську поліцію. Наш поліцейський – це також відданий патріот, готовий захищати свою країну від зовнішнього ворога. Десятки тисяч поліцейських на полі бою зустріли московські орди.
Війна довела беззаперечну істину, що український поліцейський – це справжній Герой, справжній Захисник.
Ми щиро дякуємо всім працівникам поліції за гідну, високопрофесійну та героїчну роботу.
Зичимо усім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я. Нехай Бог оберігає кожного захисника-поліцейського. Миру всім нам після перемоги над нашим багатовіковим московським ворогом!

Вічна пам'ять полеглим Героям!
Слава Україні! Героям слава!