Миляцька територіальна громада

Вітаємо з Міжнародним днем сім’ї!

Дата: 08.07.2022 12:33

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем сім’ї!

Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя. Це свято сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до батьків. Кожна родина ? цеглинка, з якої складається суспільство, наша громада, наша держава.

Бажаємо, щоб у родинах завжди панували добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будувалася на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини.

Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними.

Щиро бажаємо вам щасливої долі, міцного здоров’я, злагоди та мирного неба.