Рівненська область, Сарненський район

До відома здобувачів освіти та їх батьків.

Дата: 15.07.2022 10:26

З метою протидії поширенню інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики на території Рівненської області, Головним санітарним лікарем Рівненської області прийнято Постанову №5 від 11.07.2022 р. "Щодо покращення стану імунізації в Рівненській області", якою зокрема передбачено:

П. 1.5. Припинити видачу форми №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» учням,  у яких через відмову відсутні обов'язкові профілактичні щеплення згідно з Календарем.

П. 2.1. Не допускати невакцинованих дітей дошкільної та загальної середньої освіти на очну форму навчання.

Закликаємо батьків вжити всіх необхідних заходів з метою забезпечення щеплення дітей відповідно до Календаря обов'язкових профілактичних щеплень до 1 вересня 2022 року.

З Постановою можна ознайомитися за посиланням: