Громада

12 липня відбувся благодійний концерт на підтримку української армії, приурочений Дню села Удрицьк.

Дата: 18.07.2022 09:57

Посилання на допис у Фейсбуці

Ще минулого року відзначали свято села Удрицьк зовсім по-іншому, співали інших пісень, розмовляли на прості та звичні теми, раділи і сміялись.

Та життя внесло свої корективи в той страшний ранок – 24 лютого. І все змінилось, змінились теми, розмови, змінились бажання кожного з нас та цінності...

Тож, вітаючи жителів села Удрицьк з престольним святом, висловили одне спільне і найбільше бажання не лише жителів цього прекрасного села, а й кожного українця, а саме – бажання якнайшвидшої перемоги, повернення в наші домівки, на нашу землю миру та спокою!

На благодійний концерт прибула гостя з сусідньої Дубровицької громади. Талановита, щира та творча викладачка Дубровицької музичної школи – Наталія Ярмошевич, а також дарували свою творчість аматори сцени нашої громади.

Спільними зусиллями було зібрано 2 400 грн., які будуть перераховані на допомогу нашим захисникам.

(Всім присутнім перед початком заходу було повідомлено та нагадано про дотримання правил безпеки.)

Дякуємо учасникам заходу, а також всім, хто прийшов підтримати та долучився до благодійного збору.

Разом до перемоги!