Миляцька територіальна громада

Фінансова допомога для переселенців. 2220 грн.

Дата: 19.07.2022 17:24

БФ "Право на Захист" спільно з чеською міжнародною організацією People in need (Людина в біді) та органами соцзахисту області почали реєструвати внутрішньо переміщених осіб для одержання фінансової підтримки.

Де зареєструватися?

- 19 липня у м. Сарни, вул. Чорновола, 4 (Палац Культури).

- 20 липня - Зарічне, вул. Центральна, 11 (Сесійна зала, 3 поверх).

- 21 липня - Висоцьк, вул. Б. Хмельницького, 20 (ЦНАП).

- 21 липня - Миляч, вул. Василевського, 122 б (ЦНАП).

- 22 липня - Дубровиця, вул Воробинська, 4 (Міська рада).

- До 30 липня продовжено реєстрацію у Рівному, майдан Просвіти, 2 (ЦНАП).

Графік роботи: з 9.00 до 16.00

При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу. Наприклад, паспортID карткаДокументи з додатку «ДІЯ»; індивідуальний податковий номер (ІПН); водійське посвідчення тощо.

Може бути присутня одна особа від сім’ї з оригіналами документів на кожного члена родини, які переїхали з ним.

Якщо ви вже отримували допомогу від інших міжнародних організацій (державної допомоги не стосується) в еквівалентному розмірі 2220 грн, ви не зможете зареєструватися в цій програмі.

Після реєстрації - очікуйте на sms-повідомлення про надходження коштів.

Для довідок діє гаряча лінія організації People in need (Людина в біді) 0 (800) 210-174 - безкоштовно для всіх операторів в Україні.