Громада

28 липня - День Української Державності.

Дата: 28.07.2022 08:43

Сьогодні, 28 липня 2022 року Україна вперше відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року №423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

День української державності – це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.

Цей день буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер з багатьма поколіннями нашого народу.

Цінуймо пам'ять про те, за що боролися наші предки і за що боремось зараз ми — нащадки, пам'ятаймо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуймо нове майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо.

Вітаємо кожного українця з його святом, з Днем Української Державності!