До відома населення громади!

Дата: 02.08.2022 16:31

З 01.05.2022 року Комунальний заклад «Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради розпочинає набір до 1 класу на 2022-2023 навчальний рік

Для зарахування дітей до санаторної школи необхідно надати такі документи:

• Заяву
  • Копію свідоцтва про народження
  • Медичну довідку
  • Довідку про склад сімї

Умови навчання і перебування в школі:

1. Здобуття повної середньої освіти у поєднанні з тривалим лікуванням органів травлення, відновленням та зміцненням здоров’я школярів  (фітотерапія, оздоровлення «сингелентно-кисневою пінкою», мінеральною ропою “Моршинська”, ЛФК, фізіотерапевтичні процедури, плавання у басейні).
  2. П’ятиразове збалансоване харчування,
  3. Проживання у пансіоні школи.
  4. Забезпечення учнів підручниками та канцелярським приладдям.

Проживання, харчування та лікування – БЕЗКОШТОВНО!

За детальними умовами навчання та перебування учнів у санаторній школі можна ознайомитись, звернувшись до адміністрації закладу за адресою:

с.Верба, вул.Шкільна, 2 , Дубенський р-н, Рівненська обл.

тел. 093-35-48-320

тел. 099-00-86-496