День Незалежності України - особливе свято для кожного українця.

Дата: 24.08.2022 09:24

Це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, яке виборюється найкращими синами українського народу.

Безумовно, що незалежність цих років - це випробування зрілості, толерантності та патріотизму. Проте, ми показали усьому світу, що Україна з її багатою історією та культурою, прекрасною мовою та працьовитими людьми стала суверенною країною, здатною відстоювати демократичні цінності та захищати свободу.

Це свято пам’яті поколінь українців, які виборювали і продовжують виборювати незалежність нашої держави.

Сьогодні ми знову переживаємо важкий період в історії вже Незалежної України. Наші відважні захисники ціною власного життя відстоюють спокій та цілісність нашої країни.

Ми горді тим, що ми українці, що ми славного роду. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

Не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє.

У це велике свято бажаємо кожному мирного неба над головою, злагоди, міцного здоров’я, щасливої долі та якнайшвидшої перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!