Громада

Шановні жителі громади!

Дата: 27.09.2022 11:40

Повідомляємо, що з метою отримання аграріями державної підтримки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року № 918 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції" з 12 серпня 2022 року функціонує Державний аграрний реєстр або (ДАР).

Згідно якого фізичні особи та ФОПи можуть отримати від держави бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності та спеціальну бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності показує недостатню кількість заявок поданих фізичними особами-підприємцями та фізичними особами, які мають у власності від одного до ста двадцяти гектарів оброблювальних земель сільськогосподарського призначення або мають у власності від трьох до ста голів корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті https://www.dar.gov.ua та за телефонами:

098 655 17 71 - Валентина Михайлівна;

067 928 89 71 - Віолетта Миколаївна.