Громада

Прийміть щирі вітання із Днем захисника та захисниць України, Днем Українського козацтва, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та 80-річчя створення УПА!

Дата: 14.10.2022 09:54

У такий знаменний день, ми щиро вітаємо всіх чоловіків та жінок, всіх тих, хто несе почесну варту на захисті нашої Батьківщини. Ви сильні, сміливі, стійкі та хоробрі.

Ми бажаємо вам міцного здоров’я, нескінченної енергії сил, бадьорості духу, завзяття, незламної волі та мирного неба над головою усім нам!

Дякуємо, що бороните свободу та незалежність рідної землі!

Зі святом, дорогі українці! Нехай Богородиця своєю Покровою, збереже неньку Україну від всього лиха та негараздів!