Увага! Економимо електроенергію!

Дата: 20.10.2022 15:34

Шановні мешканці та гості Миляцької територіальної громади. Близько 30% енергетичної інфраструктури України було уражено масованим ударом російських ракет та безпілотників. У зв’язку із цим, сьогодні 20 жовтня, в області введено режим тотальної економії електроенергії.

Звертаємося до всіх споживачів з проханням сьогодні та в подальшому максимально обмежувати споживання електричної енергії з 7:00 до 23:00. Для того, аби підтримати енергосистему, закликаємо споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, не вмикайте зайві електроприлади, що потребують багато електроенергії.
Це вимушені тимчасові обмеження!

«Рівнеобленерго»: якщо вдасться зменшити споживання на 10%, відключення цілих вулиць, мікрорайонів та населених пунктів вдасться уникнути!

Від розумного енергоспоживання кожної людини, залежить енергетична безпека всієї країни. Давайте разом, власними зусиллями, зробимо свій маленький внесок в таку довгоочікувану Перемогу! Наша злагодженість та свідомість це те, що потрібно саме зараз. Ми просимо Вас про розуміння та підтримку!

Будь ласка, повідомте про це всіх, хто не користується соцмережами. В єдності - наша сила! Де єдність – там ПЕРЕМОГА!

Про подальші дії будемо повідомляти!

Зберігаємо спокій та економимо електроенергію!