Громада

КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА – 2022 року

Дата: 26.10.2022 11:44

24 жовтня в с. Полиці Варашського району відбулися обласні зональні спортивні змагання Рівненщини "Краща сільська спортивна громада 2022 року" серед збірних команд ТГ, які проходили під егідою Рівненської обласної організації ВФСТ "КОЛОС" та Полицької територіальної громадиМаючи значні досягнення в спорті, керівництво Миляцької ТГ теж вирішило прийняти активну участь у змаганнях. За звання чемпіона «Краща сільська спортивна громада 2022 року» змагались 5 обєднаних територіальних громад.
    Призові місця вдалося вибороти спортсменам Миляцької ТГ з дартсу: Гнедько Яна – 1 місце; шахів: Вишневський Іван; шашок: Борсук Маріанна – 3 місце та збірна команда з міні-футболу – 3 місце. Спортсменам з гирьового спорту та настільного тенісу хоча і не вдалось зайняти призові місця, але показати чудову, видовищну гру та жагу до перемоги в них це вдалося.

Щиро вітаємо наших учасників змагань, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та здобути ще не одну перемогу.