БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК З НАГОДИ ДНЯ СЕЛА ПЕРЕБРОДИ!

Дата: 28.10.2022 12:39

Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України відбувся у Перебродівському ліцеї.

Здобувачі освіти Перебродівського ліцею продавали солодощі, що приготували разом зі своїми батьками, також, діти, продавали вироби ручної роботи у кольорах українського прапора, власні поробки, чай та каву.

На ярмарку вдалося вторгувати 42 000 грн. Всі гроші будуть передані на підтримку ЗСУ.

Ми були приємно вражені, що дуже багато батьків та дітей, долучилися до цієї акції. Вони з радістю несли, випічку, вироби: для того, аби допомогти нашим Збройним Силам України.

Щиро дякуємо батькам, працівникам та здобувачам освіти Перебродівського ліцею, за ідею, організацію та проведення заходу!

У єдності - наша сила!

Де єдність - там ПЕРЕМОГА!