Громада

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Дата: 09.11.2022 08:31

У цей прекрасний осінній день —

9 листопада, ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Саме ці люди несуть в наше життя натхнення та радість, роблять його яскравішим та багатшим, своєю спільною невтомною працею примножують невичерпне багатство

української культурної скарбниці, ширять славу про Україну та наш талановитий народ далеко за її межами.

Без традиції — нема культури, а без культури — нема нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Шановні працівники культури, бажаємо Вам тепла у серці, у душі та у взаєминах із близькими і рідними, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, особистого

щастя та нових творчих здобутків.

Нехай здійснюються всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!