Миляцька територіальна громада

БУДЬ ПОМІТНИМ!

Дата: 15.11.2022 12:04

БУДЬ ПОМІТНИМ!

Основна проблема руху в нічний час — зниження видимості.

Отже, найголовніше і в той же час найпростіше, що можна і потрібно зробити — це знизити швидкість руху.

Радимо водіям бути обачливими, відмовитися від ризикованих маневрувань, ні в якому випадку не перевищувати швидкість та дотримуватись безпечної дистанції. Особливо уважними потрібно бути поблизу навчальних закладів та житлових зон.

Аби стати помітнішим для водіїв у темний час та убезпечити себе:

- Вдягайте світлий одяг;

- Носіть флікери (світловідбивач): стрічки, браслети, наліпки, жилети або навіть рефлективний одяг;

- Встановіть світловідбивальні елементи на одяг своїх дітей;

- Встановіть ліхтарик на велосипед або інший транспортний засіб, задля його розпізнавання.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій повідомляйте екстрені служби за номерами: 101, 102, 103.

Будьте обачними та пам‘ятайте

про власну безпеку.