З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2022 04:07

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ🇺🇦

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

З нагоди професійного свята, висловлюємо щиру вдячність всім працівникам, депутатам Миляцької сільської ради за сумлінну працю, професіоналізм, взаємопорозуміння, відповідальність і компетентність, активну громадянську позицію.

Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя, миру і злагоди.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю додає всім нам сили та наснаги.

Нехай натхнення, оптимізм і стійкість духу в нелегкій повсякденній праці ніколи не залишали Вас, а професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи були і надалі Вашими порадниками в усіх добрих починаннях на благо громади і нашої держави!

Зі святом🇺🇦