Миляцька територіальна громада

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2022 16:43

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають  У цей день ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

Тож щиро дякуємо та схиляємо голови перед тими, хто поклав своє життя та здоров’я на вівтар порятунку десятків мільйонів людей. Cвітла і вічна пам’ять загиблим героям-ліквідаторам та тим, хто відійшов у Вічність опісля!

Шановні ліквідатори! Зичимо вам і вашим рідним міцного здоров'я, життєвої енергії, щастя, добра та злагоди, спокою та довгих років життя!

Для нас усіх ця катастрофа має початок, але не має кінця. Цінуймо і бережімо Землю, ставмося з повагою до всього, дарованого природою, будьмо мудрими та раціональними!