З Днем Святого Миколая Чудотворця!

Дата: 19.12.2022 08:00

Від щирого серця вітаємо всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти.

Вітаємо Вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

Шановні дорослі! Давайте вчитися у наших дітей, наслідувати їх та берегти у собі любов до світу і людей.

З нагоди свята, бажаємо всім міцного здоров'я, миру, достатку, приємних миттєвостей життя та щирих посмішок рідних, родинного затишку Вам і душевного тепла.

Нехай щедрий Миколай принесе злагоду та щастя всім діткам і дорослим, процвітання нашій громаді та Перемогу для нашої України🇺🇦