Миляцька територіальна громада

Шановні жителі Миляцької громади, сердечно вітаємо Вас З НОВИМ 2023 РОКОМ🌲

Дата: 01.01.2023 00:02

Шановні жителі Миляцької громади, сердечно вітаємо Вас із Новим роком!

Цей рік став особливо важким для нашої країни... Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! Наші Захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Тому, нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом та радістю.

Зичимо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Нехай Новий рік прине нам мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому та Перемогу🇺🇦

З Новим 2023 роком!