Миляцька територіальна громада

З Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 21:56

Дорогі жителі Миляцької громади, прийміть найщиріші вітання зі святом - Різдвом Христовим!

Нехай проміння Вифлеємської Зорі осяє Ваші душі й серця Божим благословенням і світлом правди, а дзвінка колядка, лунаючи в кожній родині, наповнює нас любов’ю до ближнього.

Хай Різдво Христове кріпить нашу громаду добром, злагодою та достатком, об’єднує та надихає на нові звершення, починання і здобутки для процвітання України.

Бажаємо всім міцного здоров'я, любові і добра в кожну оселю, миру, спокою та гармонії.

У Різдвяну ніч трапляються дива - бажання здійснюються. З щирою вірою у серці, всі разом загадаємо найзаповітнішу мрію для кожного українця – Миру й Перемоги в Україні🇺🇦

Христос народився!

Славімо Його!