Фонд «Повернись живим» оголошує збір для Сил ТрО 333 000 000 гривень на розвідувально-ударні комплекси зі 120-мм мінометами.

Дата: 10.03.2023 15:29

Інформуємо Вас, що Фондом «Повернись живим» оголошено збір для Сил ТрО 333 000 000 гривень на розвідувально-ударні комплекси зі 120-мм мінометами.

Так як Сили ТрО сформовані за регіональним принципом просимо долучитися до підтримки бригад нашої області. В залежності від кількості бригад у області, фонд збирає на кожен регіон від 10,8 млн грн до 32,4 млн грн. До 60-мм та 82-мм мінометів, які вже є на озброєнні у бригад ТрО, Фонд закупить 120-мм міномети, які збільшать дальність вогневого ураження з 4 км до 7,1 км.

Кожна бригада ТрО отримає комплекс, до якого входять:

• Міномети калібру 120-мм – 6 шт

• Прохідні пікапи – 3 шт

• Радіостанції Motorola – 14 шт

• Прилади нічного бачення (ПНБ) – 9 шт

• Квадрокоптери DJI Mavic 3 + додаткові батареї – 3 шт

• Starlink – 3 шт

• Планшети із ГРК «Armor» + карти пам’яті та чохли – 8 шт

• ДБЖ (1 кВ) – 3 шт

• Інверторні генератори (1,6 кВ) – 3 шт

• Біноклі з сіткою та компасом – 3 шт

Докладніше про ініціативу та хід збору можна дізнатися на сайті Фонду за посиланням:

Віримо у те, що завдяки Фонду «Повернись живим» і мешканцям громад, ТрО області буде підсилена розвідувально-ударними комплексами з єдиною системою забезпечення засобами розвідки, вогневого ураження, зв‘язку, мобільності та профільного навчання інструкторами Фонду.