Миляцька територіальна громада

Підпал сухої трави - злочин проти природи!

Дата: 23.03.2023 17:22

Закликаємо усіх бути свідомими!
Не спалюйте суху траву, листя та сміття!
Не знищуйте природу та не створюйте негатив серед громадян.

Також нагадуємо, що законодавством заборонено самовільне випалювання сухої рослинності, а порушення цієї вимоги карається штрафом від 3060 грн. до 6120 грн. для громадян та від 15 300 грн. до 21 420 грн. для посадових осіб – відповідно до 77-1 КУпАП «Самовільне випалювання рослинності або її залишків».

Будьмо людьми!

Скеруйте свої сили на боротьбу проти російського агресора та відбудову економіки,
а не додавайте роботи пожежно-рятувальним підрозділам!

Бережіть довкілля, власне здоров’я та здоров’я своїх дітей!