Перша річниця початку визволення українських земель від рашистських загарбників.

Дата: 03.04.2023 09:18

У кінці березня на початку квітня український народ відзначає першу річницю початку визволення українських земель від рашистських загарбників.

Повномасштабне збройне вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року стало логічним продовженням загарбницької війни проти України, яку вони розпочали з окупації Криму.

У ці дні рік тому почалось звільнення України! Київщина, Чернігівщина, Сумщина, загалом більше 1000 населених пунктів.

Але як би не було боляче, Україна продовжує жити. Жити, відбудовуватися та навіть у такий важкий час – розвиватися.

Ми ж продовжуємо впевнено працювати – кожен на своєму фронті, день у день наближаючи Перемогу.

Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин 24 лютого. Відзначаємо зусилля усіх, хто захищав державу чи допомагав це робити. Це – волонтери, журналісти, транспортники і багато інших, хто забезпечував оборонців, допомагав людям, викривав позиції окупанта, привертав увагу світу...

« Серце України відчувало біль…»- сказав Володимир Зеленський, згадуючи події минулого року, та попри все МИ ПЕРЕМОЖЕМО, заради пам’яті Героїв і вільного майбутнього України!

Вічна і світла пам‘ять всім Героям, які віддали своє життя за нашу свободу та світле і мирне майбутнє та всім безневинним жертвам цієї кривавої війни! Пам'ятаємо...

СЛАВА УКРАЇНІ! 🇺🇦

ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦