ГЕРОЇ - НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 10.05.2023 12:21

Старший солдат - Савич Сергій Миколайович народився 22 листопада 1991 р. в селі Миляч. У 2009 р закінчив Миляцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, а згодом вступив у вище професійно-технічне училище номер 22 м. Сарни, де здобув професію маляра-штукатура.

3 18 квітня 2011 р. Савич Сергій був призваний в ряди ЗСУ на строкову військову службу, в складі національної гвардії України за військовою спеціальністю - експлуатація та ремонт автомобільної техніки.

З початком повномаштабної російської агресії проти України, старший солдат був мобілізований до лав ЗСУ 4 березня 2022 р. Згодом, пройшовши відповідні навчання та здобувши військову спеціальність - гранатометник, був направлений у зону бойових дій на Донеччину для захисту нашої країни від ворожого окупанта.

10 травня 2022 р. виконуючи бойове завдання в Донецькій області, від ворожого мінометного обстрілу Сергій героїчно загинув за Україну.

Бог забирає до себе найкращих...!

Важка праця - захищати мир!

І ти, Герою, цей святий обов'язок

виконував до останнього!

ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ