Благодійний концерт "Весь світ в долонях матері" 15 травня 2023 р.

Дата: 14.05.2023 17:00

Прийде час - і минуть дні воєнного лихоліття! І над нашою землею знову зійде яскраве сонце на мирне блакитне небо. І замайорить синьо-жовтий стяг від Заходу до Сходу у найвіддаленіших містечках та селах нашої країни.

Хочемо висловити слова вдячності кожній українській мамі, які виховали нескорених, незламних синів та дочок нашої неньки України.

Сьогодні 14 травня в с. Жадень, у приміщенні Центру безпеки, з нагоди Дня матері відбувся благодійний концерт "ВЕСЬ СВІТ В ДОЛОНЯХ МАТЕРІ" на підтримку Збройних Сил України.

Силами небайдужих місцевих жителів та гостей села, вдалося зібрати 1600 грн.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до хорошої, спільної справи!

Віримо в ЗСУ!
Разом до Перемоги!