З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 14.05.2023 15:25

Мама - найдорожча людина в житті кожної людини, яка завжди підтримуватиме свою дитину, навіть якщо "малюку" вже більше 30 років.

Мамі присвячене щорічне свято День матері, яке в Україні відзначається на офіційному рівні.

Бути матір'ю - найважливіше, священне та найвище, що може бути в житті. Від щирого серця вітаємо з "професійним" святом, адже мама - це робота 24/7 без відпусток та вихідних. Так нехай ця робота окрім клопоту та переживань приносить колосальне задоволення, невичерпне натхнення, почуття гармонії та теплоти. Нехай нагородою та материнською зарплатою будуть величезне, чисте, безкорисливе кохання дитячих сердець, теплі рідні обійми та гордість за їхні досягнення!

Бажаємо, щоб кожна мати почула сьогодні слова кохання та подяки. Нехай серце кожної з вас буде зігріте ніжністю рідних дітей. Нехай ваші душі ніколи не знають тривог та переживань. Бажаємо вам здоров'я та твердої впевненості у щасливому майбутньому ваших дітей.

Щирі вітанння своїм матусям підготували наші дітки на гуртку «Вправні рученята», виготовивши ось такі букети.