Зверніть увагу!

Дата: 02.06.2023 18:25

Шановні жителі та гості Миляцької територіальної громади!

Війна триває, тому кожна повітряна тривога - це ризик. Ще раз звертаюся до Вас з проханням не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Якщо звучить сигнал “Повітряна тривога!”:

- кожному негайно слідувати до найближчого укриття. Для цього завчасно дізнайтеся про місце розміщення укриттів біля вашого будинку чи місця роботи (якщо ви досі ще цього не зробили).

- якщо не встигли добігти до укриття негайно перейдіть у приміщення без вікон, скористайтеся правилом “двох стін”.

- при змозі сповістити про почуте рідних, сусідів, знайомих та при можливості їм допомогти.

У Рівненській області діє інтерактивна карта укриттів 👇

Будьте відповідальними до власної безпеки та безпеки ваших рідних.

Перемога з кожним днем ближче!

Все буде Україна! 🇺🇦