Миляцька територіальна громада

Оголошеня!

Дата: 10.06.2023 11:42

Оголошуємо ТЕРМІНОВИЙ збір коштів для жителів Кочубеївської територіальної громади Херсонської області на закупівлю будівельних матеріалів:

- шифер;

- плівка;

- скло;

- пиломатеріали.

Координаторами збору у населених пунктах громади є старости, керівники закладів освіти.

Пункти збору:

- с. Миляч, Миляцький СБК;

- с. Жадень, адмінприміщення сільської ради.

Шановні жителі, долучаємося активно, бо це наша спільна біда.

Також повідомляємо про формування бригади волонтерів-будівельників для відбудови різних об’єктів інфраструктури Кочубеївської громади.

Бажаючі записатися в будівельну бригаду – звертайтеся в Миляцьку сільську раду.