13-14 червня 2023 р. у м. Ковель відбувся Всеукраїнський турнір WU-11 сезону 2023 року.

Дата: 14.06.2023 15:27

Командою "Фортуна" Миляцької ТГ, що представляла Рівненську область було зіграно 4 матчі. Першою відбулася гра з командою "ДЮСШ-Славута" Хмельницької області, що була зіграна внічию з рахунком 0:0. На жаль, з рахунком 2:0, перемогу не вдалося вибороти у грі з командою "Амазонка" м.Луцьк. Наступною відбулася гра з командою "Ковельчанка" м. Ковель, що завершилася рахунком 2:1 в нашу користь. Остання гра була зіграна з командою ДЮСШ смт. Маневичі, де наші дівчата впевнено перемогли з рахунком 3:0.

До останньої хвилини зберігалася інтрига щодо переможців, але все ж за підсумками матчів:

І місце - "Амазонка" м. Луцьк

ІІ місце - "ДЮСШ-Славута" Хмельницької області

ІІІ місце - "Фортуна" Збірна Рівненської області

ІV місце - "Ковельчанка" м.Ковель

V місце - ДЮСШ смт. Маневичі

Склад команди представляли 8 гравчинь з Миляцької ТГ (6 гравчинь з Перебродівського ліцею, тренер Жакунець М.М. і 2 гравчині з Миляцького ліцею, тренер Правник В.В) та дві представниці із Немовицької ТГ ( 2 гравчині із Зносицького ліцею, тренер Левкова Ю.М.).

Шановні тренери, завдяки Вашому професіоналізму, наші діти впевнено підкорюють нові вершини. Вітаємо Вас та юних спортсменок з вдалим стартом, бажаємо не зупинятися на досягнутому та здобути ще не одну перемогу!