Миляцька територіальна громада

З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 04.07.2023 10:43

Шановні працівники Національної поліції! Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Український поліцейський сьогодні - це професійний помічник, який готовий прийти на допомогу кожному громадянину у складній ситуації. Це відданий патріот, який готовий захищати свою країну.

У сьогоднішній складний час, коли країна-агресор веде війну проти українського народу, Ви несете посилену службу не лише у тилу, а й на передовій.

Тож нехай Ваша почесна праця повертається лише людською вдячністю,
а мужність та професіоналізм завжди служать людям.

Щиро зичимо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок

.