Миляцька територіальна громада

ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ ПОПРИ ВСЕ!

Дата: 07.07.2023 09:41

За григоріанським календарем свято Купала щорічно святкують в ніч з 6 на 7 липня.

В цей день молодь збиралася біля річки, навколо вогнища та веселилася.

Також в цю ніч ці всі лікарські рослини набилалися цілющими властивостями,
а таємнича квітка папороті розцвітала.

Ми віримо, що збереження традицій та їхнє продовження
переможе все зло на наших любих українських землях!

У цей магічний день хочемо побажати всім міцного здоров’я, злагоди, добробуту та благополуччя. За свою багатовікову історію українській народ здолав багато викликів та випробувань. Витримаємо та переможемо і цю страшну біду, адже ми – нація з глибоким корінням та надзвичайною силою духу!