Всесвітній день прибирання - третя субота вересня (16 вересня 2023 р.)

Дата: 28.08.2023 15:15

Щороку проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Терміни проведення – з 16 серпня по 16 вересня 2023 року.

Формат прибирання:

- цифрове прибирання онлайн;

- прибирання прибудинкових територій та територій організацій, закладів освіти тощо;

- сотрування вторинної сировини та її здача на перероблення;

- приурочення осіннього місячнику благоустрою до Всесвітнього дня прибирання в Україні тощо.

Шановні жителі Миляцької громади! Основною метою є формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. Долучившись до акції, ми в черговий раз доведемо те, що ми надзвичайно сильний та мужній народ, приклад того, що ми турбуємося про свою рідну землю.