Миляцька територіальна громада

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛІКАРЯ!

Дата: 02.10.2023 12:39

Щорічно в перший понеділок жовтня відзначають Міжнародний день лікаря.

Цього року свято припадає на 2 жовтня.

Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя. Обравши цей професійний шлях, Ви присвячуєте своє життя благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей.

Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за професіоналізм, чуйні серця та відданість своїй справі. Дякуємо, що Ви є у нас, і ми завжди можемо звернутися до Вас за допомогою. Хай все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Щастя Вам, радості, добра та міцного здоров'я!