Миляцька територіальна громада

Загальнодержавний соціальний проєкт “Активні парки – локації здорової України” об'єднує мешканців громади різного віку та популяризує активний спосіб життя.

Дата: 05.10.2023 14:56

Багато хто думає, що рухова активність та спорт не на часі, але ми впевнені, що заняття фізичною активністю можливі в будь-яких умовах і саме це допомагає тримати організм в тонусі.

На локації "Активні парки" було залучено 15 дітей, до них долучилися й дорослі - грали різні естафети та рухливі ігри, працювали із скакалками та координаційною драбиною, також грали різні ігри з м'ячем.

Було весело та цікаво!

Дякуємо всім хто долучився, чекаємо на нових учасників. Головне почати!