Миляцька територіальна громада

Нагородження з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 2023 р.

Дата: 10.11.2023 12:39

Сьогодні, 10 листопада 2023 р. в приміщені Миляцького сільського будинку культури з нагоди Всеукраїнського Дня культури та майстрів народного мистецтва, що традиційно відзначається 9 листопада, було нагороджено грамотою Олександра МОЛЧАНОВИЧА завідуючого сільським клубом за сумлінну і творчу працю, високу професійну майстерність, особистий вагомий внесок у розвиток культури Миляцької територіальної громади.

Також, нагороджено переможницю фотоконкурсу "Люблю тебе, село моє" з нагоди Дня села Будимля Наталію КРИЖИК та переможницю конкурсу малюнків "Краса рідного краю" з нагоди Дня села Жадень Віру ФУРСОВИЧ.

Вітаємо!