Свято Матері в Миляцькому будинку культури.

Дата: 18.05.2017 17:23

Мати, мама, матуся, неня – такими високими словами величаємо Жінку – Матір. Скільки  спогадів і тепла таїть у собі це магічне слово. Цим словом ми називаємо  найдорожчу,найдобрішу,найкращу,наймилішу нам людину .

«Ми матір називаємо св?ятою…» під такою назвою пройшов тематичний вечір у Миляцькому сільському будинку культури.

Ведучими вечора були: Юлія Ярмошевич, Тарас Швець. Найменші  учасники Савич Назар, Ляхович Діана молитовно звертались до Божої Матері і  благали у неї кращої долі для матері – України.Читали вірші Марія Савич, Максим Пасько, Катерина Савич, а дівчатка Аня Кузько і Руслана Савич співали пісню «Наша мама». З оплесками зустрічали Яну Савич, Іванну Савич з піснями « Мама мамочка моя»,

«Пісня про маму»,» Мамо вечір догора». У виконанні народного аматорського колективу прозвучали пісні «Де Рось і Росява», «Рідна мати, моя» і інші.

На завершення ведучі концерту побажали всім добра і здійснення сонячних материнських мрій і надій. Радості без меж, вдячності від дітей, синівської любові і тепла. Хай Бог Вам дає сили та спокою, щасливої долі на рідній землі і здоров?я на довгі літа.

Директор СБК с.Миляч

Тетяна Ярмошевич

Виступ у виконанні аматорського фольклорного колективу будинку культури села Миляч.