«Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять»

Дата: 15.02.2018 17:38

14 лютого 2018 року, напередодні 29-ої річниці виведення військ з Афганістану у залі Миляцького сільського будинку культури зібралися ветерани тієї війни.

У переддень цієї пам’ятної дати, щоб вшанувати мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, з глибоким сумом згадати тих, хто загинув у тій війні, відбувся урочистий захід «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять».

Перед присутніми, зі словами вшанування виступив голова Миляцької сільської ради – Хлебович Федір Федорович. Посадовець подякував присутнім воїнам за вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту і патріотичне виховання молодого покоління. Побажав усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і нових досягнень на благо України.

Хвилиною мовчання було вшановано полеглого воїна-інтернаціоналіста – Пігаль Михайла Олександровича, котрий  поклав своє життя на чужині.

Сумний та водночас веселий день. З нагоди 29-ої річниці з дня виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан сільська влада вже традиційно вітає ветеранів тієї війни. Проте, кажуть військові, є у цьому вечорі і дещо веселе, – зустрічі з друзями.

Тема афганської війни для громадян Миляцької ОТГ відома і близька і житиме вона в людській пам'яті довго, бо написана кров'ю солдат і сльозами жінок та матерів, тому такі заходи потрібні нам і ветеранам. Вони, які пройшли пекло війни є для нас взірцем мужності,честі і згуртованості, а для молоді – прикладом патріотизму.